Privatumo politika

Informacija, kurią mes renkame
Jums naudojantis mūsų interneto svetaine www.springandfall.lt, mes automatiškai renkame informaciją apie Jūsų įrenginį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur ir pagal kokius raktinius žodžius buvote nukreiptas, lankymosi trukmę, puslapių žiūrėjimų skaičių. Šią automatiškai renkamą informaciją mes laikome “Įrenginio informacija”. Pirkimo metu, tam, kad galėtume įvykdyti sandorį, mes taip galime rinkti Jūsų asmeninę informaciją įskaitant bet neapsiribojant vardu, pavarde, adresu, elektroninio pašto adresu, telefono numeriu, mokėjimo informacija ar kita informacija, kurią savo pasirinkimu mums siunčiate.

Kodėl mums reikalinga Jūsų informacija?
Mums svarbus Jūsų asmeninių duomenų saugumas, ir dėl to vartotojo duomenis naudojame minimaliai, tiek, kiek reikia palaikyti interneto svetainės veikimą ir užtikrinti sklandų paslaugų teikimą. Automatiškai surinkta informacija yra renkama ir naudojama statistikos tikslais, siekiant pagerinti vartotojų patirtį, taip pat ji gali būti panaudota nustatyti galimus piktnaudžiavimo atvejus.Jūs galite naudotis mūsų interneto svetaine neatskleisdami savo tapatybės ir nesuteikdami duomenų pagal kuriuos galite būti identifikuotas. Vis dėlto, jei nuspręsite įsigyti mūsų prekes ar paslaugas, užsisakyti naujienlaiškį, ar suteikti bet kokią kitą informaciją užpildydamas formą, Jūs galimai suteiksite mums Jūsų asmeninę informaciją tokią kaip elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, telefono numeris ar kita. Jūs galite pasirinkti nesuteikti mums Jūsų asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite įsigyti mūsų prekių ar paslaugų ar pasinaudoti kitais interneto svetainės ypatumais. Visada galite pasiteirauti dėl privalomos informacijos susisiekdami su mumis el.paštu hello@springandfall.lt

Duomenų saugumas
Jūsų mums pateikti duomenys saugomi kompiuterių serveriuose, kontroliuojamoje, saugoje aplinkoje, apsaugoti nuo neautorizuoto priėjimo. Mes imamės visų pagrįstų priemonių, kad prieiga prie Jūsų asmeninių duomenų būtų galima tik tiems, kurie turi poreikį ją sužinoti.Vis dėlto joks informacijos perdavimas Internetu nėra visiškai saugus ir mes negalime to garantuoti, dėl to perduodami bet kokią informaciją Internetu Jūs prisiimate riziką patys.

Teisinis atskleidimas
Atskleisime bet kokią informaciją, kurią renkame, naudojame ar gauname, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai (pavyzdžiui, siekdami įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą) ir kai sąžiningai manysime, kad atskleidimas yra būtinas siekiant apsaugoti mūsų teises, užtikrinti Jūsų saugumą arba kitų asmenų saugumą, tirti sukčiavimo atvejus arba atsakyti į teisėsaugos institucijų prašymą.

Kontaktinė informacija
Jei turite klausimų apie šią Privatumo Politiką ar asmens duomenų tvarkymą, taip pat pageidavimų ar pastabų, susisiekite el.pašto adresu hello@springandfall.lt

Atnaujinta 19 06 2022