Labas, smagu, kad užsukai!

Esame Agnė ir Roberta, keramikos studijos Spring and Fall kūrėjos. Šis keramikos projektas mums yra daugiau nei gražūs rankų darbo daiktai, jis visų pirma - apie autentiškumo paieškas bei atidą sau bei savo aplinkai. Į savo studija kviečiame visus norinčius stabtelti, atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių ir kartu pabūti kūrybos tėkmėje.

Abi domimės ne tik keramika, bet ir meno terapija, esame baigusios psichologijos magistro studijas bei praktinius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Keramikos užsiėmimų metu kviečiame ne tik susikurti sau mielų daiktų, bet kartu rasti laiko refleksijai, prisilietrimui prie savo jausmų ir vidiniuo pasaulio, kad galėtume auginti save kaip laimingas ir pasitikinčias asmenybes bei atrastume daugiau ramybės ir balanso nuolat greitėjančiame pasaulyje. Vedame tiek individualius keramikos užsiėmimus, tiek organizuojame įvairius renginius komandoms.

Mūsų studijoje taip pat rasite jau sukurtų autorinių rankų darbo keramikos indų ir kitų mielų detalių savo namams. Taip pat galite užsisakyti unikalių daiktų pagal individualų užsakymą.

Stengiamės, kad ir į mūsų pačių namus atkeliautų mažiau, bet su meile ir rūpesčiu sukurtų daiktų, kad jie nebūtų tik vienkartinis išsipildymas, bet primintų, kaip svarbu vertinti mažus kasdienius momentus, padėtų neprarasti atidos savo dienoms. Kviečiame ir jus atrasti molio autentiškumą ir kartu pasinerti į molio kūrybinę veiklą.

Agnė ir Roberta